BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Полицаите от област Габрово купиха хранителни продукти за нуждаещи се и възрастни

Служителите на Областна дирекция на МВР Габрово събраха парични средства и закупиха хранителни продукти за  социално слаби и самотни възрастни хора от четирите общини в област Габрово.

Продуктите от първа необходимост, плодове и зеленчуци са предназначени за повече от 80 възрастни граждани в общините Габрово, Севлиево, Трявна и Дряново. Приготвените индивидуални хранителни пакети ще бъдат доставени от полицейски служители до домовете на нуждаещите се днес.

Продукти, събрани в дарителска кампания на ОД МВР Габрово за хора в нужда в област Габрово. Снимка: ОДМВР Габрово

С този благороден жест искаме да изразим гражданската си позиция като служители от МВР към всички хора в нетрудоспособна възраст, и да ги уверим, че ще бдим за тяхното спокойствие на територията на област Габрово, споделят от МВР Габрово.

Припомняме, че дарителската кампания на ОД МВР Габрово за набиране на средства стартира на 25 март. Мотото й е „Не си сам! Ние сме част от вас!“.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

НОВИНИ ПО РЕГИОНИ

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!